Paieška

Apie mus

 
Starteriu ir generatoriu remontas / Apie mus
 
UAB "TELGESA" įkurta 2002 m. Įmonėje dirba patyrę kvalifikuoti specialistai. Įdiegta naujausia, originali ir profesionali diagnostikos ir remonto įranga, kuri padeda pasiekti puikių darbo rezultatų.
UAB "TELGESA" teikiamos paslaugos: Pagrindinė darbo sritis yra starterių ir generatorių remontas. Sunkvežimių, mikroautobusų, refrižeratorių, autobusų, vilkikų, lengvųjų automobilių starterių ir generatorių remontas bei mažmeninė prekyba. Prieš remontą mūsų stende yra atliekama mazgo diagnostika. Po diagnostikos išaiškėja visi agregato gedimai. Klientas yra informuojamas apie atsiradusius gedimus, bei minėtų gedimų kainą. Sugedusios detalės yra keičiamos tik kokybiškomis dalimis. Taip pat čia gausite garantinį aptarnavimą naujiems starteriams ir generatoriams. Suteiksime specialistų konsultacijas.
Mūsų tikslas - kompetentingos ir operatyvios aptarnavimo paslaugos. UAB „Telgesa“ kolektyvas susikūrė iš buvusių Elektrinio suvirinimo įrengimų mokslinio tyrimo instituto (jeigu kas nors dar tokį atsimena) darbuotojų. Tais senais laikais, kuomet pradėjo įsigalėti savarankiškumo, sąnaudų apskaitos ir „naujo mąstymo“ principai, buvo suburtas inžinierių kolektyvas su tikslu įsisavinti starterių ir generatorių taisymo specifiką. Be finansavimo, be patalpų, laisvu nuo darbo laiku, kolektyvas rėmėsi vien entuziazmu ir suvirinimo generatorių konstravimo bei gamybos patirtimi. Iš pradžių, dirbant beveik išimtinai su gamyklų „ВАЗ“, “ЗИЛ” ir “Москвич” produkcija, buvo skaitoma nauja techninė dokumentacija ir palaipsniui pereinama prie BOSCH, Valeo, Lucas, Magnetti Marelli įmonių gaminių. Tuometinėje rinkoje jau buvo pasirodę originalūs, tačiau dar labai brangūs starteriai bei generatoriai, todėl taisant agregatus teko pasikliauti savo jėgomis – specialistai patys atliko mechaninio apdirbimo, ričių vyniojimo, įvorių tekinimo darbus.
Didėjant atitinkamų dalių pasiūlai tapo akivaizdu, kad savos gamybos produkcija negali prilygti originaliai, kita vertus, įgyta patirtis suteikė nuodugnų supratimą apie dalių konstrukciją. Bėgant laikui, pasikeitus darbuotojų sudėčiai, 2002 m. buvo įkurta uždaroji akcinė bendrovė „Telgesa“. Mūsų turimos teorinės žinios ir įgyta praktinė patirtis leidžia įmonės specialistams atlikti kokybišką starterių ir generatorių patikrą bei taisymą. Jūs jau galėjote arba dar galėsite tuo įsitikinti. Mes įsigiliname į kiekvieną užduotį, kad išspręstume problemą už Jus.

 

 
smart foreash