AUTOMOBILIO GENERATORIUS

Šis, elektros energiją gaminantis, agregatas – grandis, be kurios automobilis negalėtų funkcionuoti. Juo įkraunamas akumuliatorius tiekia elektros energiją įvairioms automobilio dalims, įskaitant žibintus, valytuvus, elektra valdomus langus ir t.t. Natūralu, kad generatoriuje įvykus techniniam gedimui, net trumpa kelionė komplikuojasi. Nekeičiamas, netaisomas automobilio generatorius apsunkins žvarbius žiemos rytus ir galų gale sukels didelių finansinių nuostolių.

KADA GENERATORIUS (NE)TINKAMAS NAUDOTI?

Generatoriaus užduotis yra konvertuoti mechaninę variklio energiją į elektrinę, o tai – sudėtingas procesas. Svarbu užtikrinti nepriekaištingą šio prietaiso veikimą.
  • Techniškai tvarkinga akumuliatoriaus baterija būtina sklandžiam generatoriaus veikimui. Svarbu pasirūpinti, kad ji būtų įkrauta bei tinkamo dydžio.
  • Generatoriaus pavaros dirželis privalo būti tinkamai įtemptas, o jo modelis turi atitikti automobilio gamintojo nustatytus techninius reikalavimus. Šiuose reikalavimuose numatytos purvo apsaugos turi apsaugoti agregatą nuo įvairių nešvarumų (purvo, skysčių, alyvos ir pan.) patekimo į jo vidų.
  • Jeigu automobilis skleidžia neįprastus garsus ar pulsuoja jo šviesos, gali būti, kad generatoriuje įvyko gedimas ir jo eksploatuoti negalima.
  • Siekiant išvengti diodų tiltelio perdegimo, akumuliatoriaus geriau nejungti kol veikia automobilio variklis.
Pasirūpinkite tinkama generatoriaus priežiūra, kad vieno komponento gedimas automobilyje nebūtų kito gedimo priežastis. Taupykite laiką, nervus ir pinigus – susisiekite su mumis.
automobiliu detales vilniuje